Ogłoszenie o pierwszych ustnych przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości, niezbudowanych położonych w Toszku przy Bocznej, oznaczonych ewidencyjnie numerami 586/47 i 587/47, stanowiących własność Gminy Toszek
Burmistrz podaje do publicznej wiadomości Ogłoszenie o pierwszych ustnych przetargach nieograniczonych na sprzedaż nieruchomości, niezbudowanych położonych w Toszku przy Bocznej, oznaczonych ewidencyjnie
numerami 586/47 i 587/47, stanowiących własność Gminy Toszek
| Podmiot udostępniający: | Urząd Miejski w Toszku |
|---|---|
| Wytworzył: | Burmistrz Toszka |
| Data wytworzenia: | 20.08.2026 |
| Opublikował w BIP: | Sabina Giller |
| Data opublikowania: | 24.08.2026 00:01 |
| Ostatnio zaktualizował: | Sabina Giller |
| Data ostatniej aktualizacji: | 20.08.2026 17:49 |
| Liczba wyświetleń: | 30 |
Przepraszamy, funkcjonalność tymczasowo niedostępna.